Jak nakupovat?

Vítejte v obchůdku redakce Klobouku!

Právě máme otevřeno. Neostýchejte se si cokoli prohlédnout, pokud nás kontaktujete, budeme rádi.


Děkujeme za Vaší spolupráci, díky níž může redakce a její obchod existovat.

Jak objednat?

Vaše objednávky běžně zpracováváme a odesíláme v ten samý den, kdy k nám dorazila vaše platba (případně objednávka na dobírku). Díky naší dobré pozici k ústřední třídírně doručuje Pošta objednávku následující pracovní den u Vás.

Pokud chcete zaslat balík kurýrně (Do ruky) a platit dobírkou, zvolte z nabízených možností doručení Do ruky a přání, že chcete platit dobírkou specifikujte v poznámce.

Platby za zboží se vyřizují na účet u Fio banky 2101622035/2010 v korunách českých, jako VS zadejte číslo objednávky (konkrétně viz potvrzovací email se shrnutím objednávky).

Materiál a náš čas na zabalení, dopravu na poštu a poštovní poplatky kompenzujeme poštovným; základní je 59 Kč na celou objednávku. Čím více zboží objednáte, tím lépe pro Vás, poplatek se množstvím kusů nenavyšuje.

Zásilky posíláme i do zahraničí. V případě že by skutečná cena poštovného převyšovala uhrazené poštovné, může Vás redakce kontaktovat a domluvit se na způsobu doplacení konkrétní částky za poštovné. 

Po vytvoření objednávky je odeslán automatický email na Vámi zadanou emailovou adresu. Je proto nutné její pečlivé zadání. Jestliže Vám email nedorazil, můžete také zkontrolovat spam složku. Pokud ani tam nic nenaleznete, ozvěte se nám prosím, klidně SMS s Vaším emailem. Objednávku dohledáme a shrnutí přepošleme. Email potvrzující vyřízení objednávky znamená, že jsme pro Vás zásilku již připravili a je na cestě.

Pro Vaší snadnou kontrolu a komunikaci doporučujeme vytvořit si na našich stránkách účet; pak můžete podrobněji kontrolovat stav Vaší objednávky, provést opravu a hlavně máte při příštím nákupu všechny údaje předvyplněné, čímž šetříte čas u PC.

Nepoužité zboží máte možnost na své náklady vrátit ve lhůtě 14 dnů. Přijde-li nepoškozené zboží se specifikací původní objednávky redakci zpět, vrátíme peníze za nevyužité zboží na účet z nějž byly původně zaslány. Při platbě do zahraničí může být částka snížena o poplatek bance. V případě, že na Vás nemáme bankovní spojení (při platbě dobírkou) nám prosím sdělte číslo účtu spolu s vraceným zbožím, děkujeme.

V dávných dobách lidé nakupovali, věřili a žili v pokoji. Pak přišli ateističtí právníci a řekli: „Vytvořte podmínky. Ať víme jak je obcházet.“ A tak vznikly i tyto obchodní podmínky.

Pomůže nám, pokud Vaše přání či komentář sdělíte do poznámky již při sestavování objednávky.

S čímkoli se na nás neváhejte obrátit. Děkujeme za Vaší podporu redakce!